top of page
  • Facebook
  • LinkedIn
בית

"אתה לא יכול לטפס על סולם ההצלחה עם הידיים בכיסים!"

ארנולד שוורצנגר

שירותי עסקיים

סדנאות והרצאות
במגוון תחומים

סדנאות והרצאות
במגוון תחומים

אימון וליווי
מנהלים

בניית יחסי אמון והעצמה בממשקים השונים- כפיפים, קולגות וממונים, בניית כישורי ניהול והובלת צוותים, אבחון ולווי מצבי משבר.

אבחון אישיותי
מעמיק למועמדים

ליווי תהליכי שינוי וקליטה מבוסס על כלים אמפיריים ואינטואיטיביים, תוך העמקה בפרמטרים של צרכים ורצונות

ליווי ואבחון
תהליכים ארגונים

ליווי אבחון וטיוב תהליכי גיוס, הגדרה וזיכוך של פרופיל עובד נדרש, ניוד, טיוב ויצירתיות בפיתוח ההון האנושי לצד סיוע בהתפתחות העסקית והארגונית

שירותים עסקיים

דינה בר-אושר

דינה בר-אושר

עוד כילדה, קראו לי "הפסיכולוגית", זו שיש לה "רנטגן בעיניים" הרואה לפני ולפנים.  
אני זוכרת עצמי כבחורה צעירה  יושבת  בבית קפה ירושלמי עם חברי הילדות שלי ומספרת להם את סיפור חייהם של עוברי האורח.

Dina_edited.jpg

הכישורים והאיכויות הללו ליוו אותי כל מהלך חיי: היכולת לראות "מעבר", להתבונן  מהחוץ לפנים, להכיל,  לאבחן ולכוון למקום טוב יותר – בפן האישי והמקצועי.


למדתי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון ולאחר סיום לימודי התואר התקבלתי לאינטל, בהחלט משרה מתאימה וראויה לבוגרת תואר הנדסה. אלא שמשהו בתוכי אמר לי שזה לא בשבילי, הקשבתי לקול הזה ומשם החל המסע בן שלושה עשורים בעבודה עם אנשים שהתחיל בתחומי משאבי אנוש גיוס והשמה, אבחון והכוונה  פנימית, תוך אמונה בדרך להטבת איכות חיים ומיצוי היכולות הטמונות בכל אחד ואחת.


הצטרפתי להנהלה של  רשת "צומת ספרים" שם ניהלתי והובלתי את מערך משאבי האנוש והתפעול. בתפקיד  הזה מצאתי את הבית שלי. הבנתי ונוכחתי  שזה המקום הנכון לי שאני צריכה לגעת יותר באנשים, ללוות ולהוביל. משם הדרך להקמת Connect הייתה סלולה ובהירה. 
הקמתי משרד בוטיק, בעל שני סניפים, לליווי ארגונים ואנשים בתהליכי גיוס, צמיחה, שינוי, התייעלות והתפתחות ומזה שלושה עשורים שאני עוסקת בתחום המספק משמעות וסיפוק לחיי. 


עם חלוף השנים התחזקה בי ההבנה כי ההון האנושי ומה שעובר עלינו בחיינו משפיע באופן ישיר על הצלחת הארגון והשגת יעדיו, כי הכל מתחיל ונגמר באנשים ובתהליכי התפתחותם האישית. הבנה זו הניעה אותי להעמיק בעולם הנפשי-רגשי, המשפיע רבות על ההון האנושי שהוא המשאב החשוב ביותר לכל ארגון, והתמקצעתי, במהלך העשור וחצי האחרונים, בעולם הטיפולי הרגשי-הוליסטי. הוספתי לארגז הכלים שלי, בנוסף לכלי אבחון ואימון, ידע והכשרות בעולם הטיפול ההוליסטי וכיום אני גם מטפלת רגשית, ומכשירה סטודנטים להיות מטפלים במסלול דו שנתי. כלים אלו מאפשרים לי להעמיק ולקדם תהליכי ליווי בארגונים תוך שימת דגש על הממד האישי למול תחושות וחוויות של קושי, כאב ו/או תקיעות. הבנתי שכדי לשפר את התפקוד והתועלת של ההון האנושי, חובה לשים דגש על הפרט בפן של תחושת מסוגלות, סיפוק ומשמעות.


הפן הטיפולי, בנוסף לכלי האבחון הייחודיים לי, עוזרים לי להעמיק את ההצלחה והדיוק של התהליכים אותם אני מובילה בעבודה פרטנית ובעבודה בארגונים, תוך נגיעה עמוקה ומותאמת במנהלים והעובדים ומרקם היחסים בארגון.


אני מלווה ארגונים ואנשים בתהליכי שינוי, צמיחה וטיוב של ההון האנושי לצד הצרכים הארגוניים והעסקיים שלהם תוך שמירת הפוקוס על הממד האנושי והבינאישי. באמתחתי ניסיון  רב בליווי של תהליכי גיוס, ניוד ואבחון במגוון גדול של הקשת עסקית, לרבות תעשיית הייטק ותעשיה טכנולוגית לסוגיה לצד ליווי אנשים בתהליכים רגשיים ו/או תפיסתיים מעמיקים.


בין הארגונים אותם ליוויתי ואני עדיין מלווה נמצאות חברות כגון טבע, על כל חטיבותיה, תנובה, טויוטה, אוסם, קרייטוס, אופיר אופטרוניקס (כיום MKS), אינטל, צומת ספרים, בית חולים שערי צדק, האוניברסיטה העברית ועוד ארגונים רבים.

 

פרויקטים מרכזיים אותם ליוויתי והובלתי בהצלחה במהלך העשורים האחרונים: 

  • הקמת מערך גיוס משותף חוצה ארגון בחברת טבע.  

  • ליווי תהליכי גיוס והשמה במגוון גדול מאוד של משרות, החל ממנכ"ל וכלה בעובדי ייצור ומנהלה  הכשרה וחניכה של אנשי גיוס, לצד הבניה של תהליכי הגיוס והטמעתם

  • אבחון פרסונלי מעמיק – במסגרת תהליכי איתור ומיון אני גם מהווה גורם מקצועי באבחון אישיותי מעמיק המקביל להכרות ארוכת טווח

  • ליווי הנהלת הארגון – ניהול ממשקים עם העובדים עם דגש על תקשורת מקרבת, מיקסום הפוטנציאל והגדלת היעילות ושביעות הרצון של העובד והארגון כאחד.

  • ניטור וליווי תהליכי התייעלות וצמיחה – אבחון וליווי תהליכי רה ארגון הכוללים: ניוד, גיוס וסיומי העסקה לרבות ליווי מפוטרים באופן פרטני להשתלבות מחדש בשוק התעסוקה כחלק מחבילות הפרישה מטעם הארגון.
     

כמו כן אני מעבירה סדנאות והרצאות בנושאים מגוונים, לרבות תהליכי העצמה, כלים יישומיים למנהלים ומגייסים, חשיפה לעולם הפרסנולוגיה, תקשורת מקרבת ועוד אני ספק מורשה ומאמנת מוסמכת של משרד הבטחון לפורשי צה"ל וזרועות הבטחון.
בעשור האחרון, בנוסף לאבחון אימון וטיפול, אני מרצה ב"מכללת כרכור" ומעבירה מהידע שלי לסטודנטים בתחומי הפרסנולוגיה ובמסלול הכשרת מטפלים רגשיים - עם התמחות ברפואת תדרים (פרחי באך). 


ניסיון השנים בתחומים הללו, עם למידה והעמקה מתמדת ,מסייעים לי להציע מגוון כלים מעמיקים למול עבודה פרטנית ולמול ארגונים. בבסיס הכל, היכולת הזו שהתחילה בילדות והוסיפה שכבות של למידה ,ידע ותובנות כדי לכוון את האנשים אותם אני מלווה כמנחה, מאבחנת, ו/או מטפלת,  אותו פנס שמאפשר לראות "מעבר" ליצור משמעות ולהיטיב את איכות חייהם. 

התחל הצלחתך עימנו, צור קשר!

תודה על הודעתך!

Rating/ Hotel review/ Give us ratings/ P

מה אומרים לקוחותינו

"דינה הינה מאמנת אישית, מאבחנת ומטפלת יוצאת דופן..."

יעל ברגיל בזנר, התנועה הקיבוצית

מה אומרים הלקוחות
צור קשר
bottom of page