top of page

מה אומרים הלקוחות

ענת זלמה
מנכ"לית ZAGO ויו"ר (משותף) איגוד מהנדסי תעשייה וניהול

לדינה יש יכולות אבחון מדהימות. היא יודעת לזהות מי האדם העומד מולה, מה הן היתרונות והחסרונות שלו ואילו משימות/ עבודות הוא יתן את הערך הטוב ביותר. אין ספק שיכולות אלו של דינה, מביאות ערך יחודי רב בתהליכי גיוס, ליווי אישי לקריירה ובפן הטיפולי.

בנוסף, לדינה ניסיון רב בהקמת ובליווי משאבי אנוש ומערכות גיוס.

 

ממליצה עליה בחום

שימרית אליפז-אריה
סמנכ״לית משאבי אנוש, קבוצת יוניון

ההיכרות שלי עם דינה היא מעמיקה וארוכת שנים, כאשר אנו עובדות יחד כ- 20 שנים. 
דינה היא סופר אינטליגנטית, חדת עין ומאבחנת בחסד. דינה מבינה עניין מהר, רואה ומרגישה את האופי של הארגון ואנשיו, ומכאן החיבורים שדינה עושה הם רלבנטים ומאוד מקצועיים. 
דינה איתרה וגייסה עבורנו עובדים רבים ומצויינים!  דינה מעודכנת היטב בתמורות בשוק העבודה ומחוברת לערוצי גיוס עדכניים ואפקטיביים. 
דינה דיסקרטית ונעים לעבוד איתה.
דינה מביאה איתה שמחת חיים ואנרגיות גבוהות. לדינה יש חוש הומור שמתבל את היחסים והופך את היום יום לצבעוני ושמח יותר.

 

אני ממליצה על דינה מאוד מאוד בחום!

איריס שליט
מנהלת משבי אנוש, אופיר אופטרוניקס

כצוות משאבי אנוש של חברת הייטק אנחנו עובדים עם חברות השמה.. את דינה הכרנו לפני שני עשורים  , הערך המוסף המרכזי שי לה על חברות אחרות בתחום הוא
היכולת שלה להבין לעומק את צרכי החברה, מאפייני התפקיד , התרבות הארגונית וצרכי המנהל המגייס מנקודת מבט מקצועית ואישית. ערך מוסף זה הצטרף לערכים
נוספים שהביאה לנו – היכולת לראיין ולאבחן מועמדים בצורה מעמיקה ומדוייקת , איכות העבודה שלה ויחסי אנוש המצוינים שרקמה עם המנהלים , המועמדים ואתנו הצוות.
לאורך השנים דינה עשתה אצלנו בחברה פרויקטים שונים של גיוסים, חשנו ביטחון ואמון רב בדינה כאשת מקצוע ממעלה ראשונה עם יושרה אישית. תודה על שירות נפלא  !

מורן
מאובחנת

את דינה אני מכירה כבר מעל ל-10 שנים.
לעולם תיזכר אצלי, כמי שלראשונה בחיי חוויתי אצלה תהליך השמה מקצועי שהסתיים בכך שסופסוף בגיל שלושים עבדתי בעבודה שאהבתי והיתה הולמת עבורי ועבור כישורי.
לדינה היתה את היכולת לאבחן אותי (ולמעשה, ממש "לקרוא" אותי) לעומק וגם להכין אותי כראוי לראיון ותחילת התפקיד.
מאז לא נפרדנו ודרכינו הצטלבו במישורים רבים - אני כמגייסת שנעזרת בה לגיוס עובדים, ייעוץ אישי עבורי בצמתים של החיים, ליווי של ילדי הקטנים בטיפול בתמציות באך, ליווי אימוני ורגשי של משתתפי התוכנית בה אני עובדת כיום כרכזת וכמובן, חברה!
לדינה יש ארנסל נרחב וייחודי של כלים לאבחון וטיפול, מקצועיות בתחומים רבים, שהשילוב ביניהם נותן ערך מוסף שאין להרבה, נשמה יתרה וגישה מדהימה עם הרבה הומור ויכולת לדבר בגובה העיניים ולהתאים עצמה לקהלי יעד מגוונים ממנהלים בכירים, צעירים בסיכוי וילדים. ובעיקר, יש תוצאות מדהימות!
איזה מזל שנפגשנו אי שם בעבר ועוד יותר שאת מתגוררת לידי ואני ואחרים יכולים להנות מהשפע שיש לך להציע.

יעל ברגיל-בזנר
מנהלת פדגוגית תל"מ, התנועה הקיבוצית

מזה כשנתיים יש לי את הזכות לעבוד מול ועם דינה, במסגרת תפקידי בתוכנית קידום לצעירים בסיכוי.

דינה הינה מאמנת אישית, מאבחנת ומטפלת יוצאת דופן.

המקצועיות שלה, המחויבות, האכפתיות, המסירות לאותם צעירים, הרגישות והנחישות בהם הינה עובדת איתם ומולם מעוררת השראה והערכה רבה.

הצעירים המגיעים אל דינה, יוצאים ממנה בתום סדרת המפגשים, 'כשבידיהם חקה והם יודעים לדוג'. רבים מהם שומרים אתה על קשר, עובדה המדברת בפני עצמה.

אני ממליצה בחום על העבודה עם ומול דינה.

לוגו תנועה קיבוצית.png
XXX
סמנכ"ל חדשנות בחברת הי-טק

ההכרות שלי עם דינה לאורך שני עשורים, בהם הכרתי אותה כגייסת ומאבחנת ובהמשך כיועצת קריירה.
בשני הכובעים אני יכול לומר שמבחינתי היא מספר אחת. מעבר להיותה מקצועית ומדוייקת בצורה בלתי רגילה, היא אישה עם לב, נתינה, הכלה והרבה יכולות לקחת את האדם יד ביד לכיוון היעד המתאים הנכון עבורו. כאשר יש אדם חשוב במעגלי חיי שזקוק להכוונה בצומת כלשהי בחייו – אני לא מהסס. יודע שדינה תיתן את המענה המדויק והמתאים ואני אקצור את המחמאות

סימוני זינגר
מנהלת משבי אנוש, קראטוס ישראל

התחלתי לעבוד עם דינה בשנת 2003 במסגרת עבודתי כמנהלת משאבי אנוש בחברת ויזקום טכנולוגיות. באחד עשר השנים האחרונות אני עובדת עם דינה בחברת קראטוס - ג'נרל מיקרוויב ישראל. דינה נותנת לנו שרותי השמה, אבחון, ייעוץ אירגוני והדרכות. 
במשך השנים דינה הפכה מספק מוביל למעשה לשותפה לדרך. 
בזכות היכולות המיוחדות שלה והיושר המקצועי חסר הפשרות, דינה כיום יועצת מרכזית בתחום הגיוס והאבחונים לתפקידים בכל הרמות, מעובדים בקו ועד לעובדים הכי בכירים בחברה, כולל עבודת הד האנטינג ממוקדת לפי הצורך.
היא משקיעה מאמצים ללא גבול לספק עבודה יסודית, מעמיקה ומקצועית. 
לי ולמנהלים בחברה יש אמון מלא ביכולות האבחון שלה ובליווי המקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
בנוסף לעבודתה הצמודה בתחום הגיוס והאבחון, דינה עשתה כמה תהליכי הדרכה וליווי מנהלים מאוד מוצלחים עם תוצאות ניכרות בשטח.
אני ממליצה בחום על דינה. מעבר ליכולות המקצועיות היא אדם ערכי, ישרה, אמינה, יסודת, שחקנית נשמה במלא מובן המילה.

bottom of page